“У дорозі, інтернет поганий”: Потап ніяково виправдався перед українкою на тлі серйозної трагедії

Новини

Репер і продюсер Потап, ім’я якого останнім часом пов’язане зі скандалами, потрапив у конфуз через свої слова.

Український реп-виконавець та продюсер Потап вирішив похвалитися романтичними фотографіями, на яких він із дружиною, співачкою Настею Каменською. Артист опублікував сімейні знімки на своїй сторінці у Instagram. На фотографіях можна побачити, як Потап та Настя Каменських гуляють центром Києва, проводячи час на Подолі.  politeka.net

Потап

Потап підписав фотографію словами: “А без Подолу Київ неможливий” і додав червоні серця як смайлики. Однак у мережі не оцінили романтичний кадр, оскільки цього дня російські злочинці вдарили ракетою по селу на Харківщині. Понад 50 людей загинуло, багато постраждалих. Тому українці поцікавилися в артиста, чому він мовчить про цю тему.

«Куп’янськ – понад 50 загиблих!; Ви думаєте, вони за це переживають?; знаю, що ні» – пишуть у мережі.

Потап уперше вийшов на зв’язок і заявив: «А звідки знаєте про наші почуття? Просто цікаво, як людині?».

«Чому не опублікуєте повідомлення про загиблих? Щоб весь світ не забував, що робить рабсея? – Запитали у Потапа у відповідь.

«Ми завжди про це пишемо, різними мовами і відправляємо по всьому світу нашим друзям, які працюють у новинах, викладаємо пости і кричимо з усіх рупорів, але ми ніколи не стверджуємо про людей, як вони ставляться до ситуацій. Це такт, культура та виховання, це те, що ворог не забере, може не у всіх, але у нас точно, в дорозі поганий Інтернет, кричатимемо по всьому світу» – виправдався Потап.