У Дуди висловилися про переговори України з Кремлем

Новини

Варшава зацікавлена у міцному мирі в Україні.

Представник польського президента Марцин Пшидач заявив, що країна-агресорка Росія поки що не готова до переговорів з Україно. Тим часом ЗСУ збираються вибити окупантів із захоплених територій.

Про це представник Анджея Дуди повідомив в ефірі RMF24.

За його словами, на даному етапі війни переговори передчасні. Адже Москва продовжує свою агресію. Ба більше – Москва не готова до жодного мирного підходу.

“Українські сили готуються до контрнаступу, який має дозволити повернути хоча б частину окупованих територій. Китайці намагаються втрутитися в можливі переговори про майбутнє України”, – висловився Пшидач.

Тим часом польський політик наголосив, що Варшава зацікавлена у міцному мирі в Україні. І задля цього Російську Федерацію слід витіснити з окупованих територій.

Пшидач наголошує: якщо диктатор-президент РФ Володимир Путін досягне хоча б часткового успіху, то він знову спробує атакувати Україну або інші країни.

“Потенціал російської армії має бути виснажений настільки, щоб такої можливості не було. І тоді справді можна розпочинати мирні переговори, але на даному етапі для цього немає умов”, – додав Марцин Пшидач.