У Франківську посеред вулиці до cмepтi пoбuли військового – Pідні Просять Pозголосу

Новини

27-річний військовий Андрій Войцихівський, який служив у гарячих точках з березня 2022 року, під час відпустки в рідному Івано-Франківську помер після побиття на вулиці неподалік власного дому.

Про це в мережі повідомили друзі його родини, пише Правда.іф з посиланням на “Галицький кореспондент”.

Військовий приїхав зі служби до Франківська в середу, 1 листопада, а вже в четвер його не стало. Того дня Андрій пішов до товариша помагати робити ремонт, а пізно ввечері прийшли поліціянти, аби мама упізнала тіло. Каже, син був дуже побитим.

Далі справу закрили, сказали, що помер він від “серцевої недостатності” – такий висновок судмедекспертів. Поховали Андрія як цивільного, не на Алеї Слави, без почестей і без військових капеланів.

Батьки лишилися без єдиного сина. Вони обоє хворі, Андрій був їхньою чи не єдиною опорою.

“Жодної допомоги сімʼї, жодної підтримки, жодної згадки про його смерть у місцевих ЗМІ. Цього наче ніколи і не було. Людина, яка стала на наш захист, півтора року боролась з окупантами на сході, наче зникла протягом доби. Дуже прошу вас помолитись за Андрія і поширити історію його смерті”, – розповідають друзі родини.

Наразі вони шукають адвоката, щоб проконсультуватися про правомірність дій правоохоронців та влади, вони хочуть справедливого розслідування справи. Просять допомогти знайти фахівців, яким можна довірити таку справу.

У Франківську посеред вулиці до смерті побили військового - рідні просять розголосу