“У голові труха замість мізків”: в Одесі спалахнув новий скандал через музику в кафе, відео

Новини

Мовний скандал знову спалахнув в Одесі. Цього разу це сталося в одному із місцевих закладів. Так, група дівчат слухала російську музику і танцювала під неї на подвір’ї кафе, включивши гучність на максимум. Відео було опубліковано на каналі Телеграм “Vgorode.ua | Одеса”. politeka.net

У відео, яке було опубліковано в мережі, не потрапила та частина, де дівчата запалюють під музику росії. При цьому там уточнили, що скандал спалахнув через російську музику на Дерибасівській вулиці, в центрі Одеси. У закладі танцювали під пісню гурту “Руки вгору”, музиканти якої підтримують путінський режим.

Перехожі зробили зауваження дівчатам: “Ви популяризуєте людину, яка підтримує вбивство українців”.

На що одна з них заявила, що є господаркою закладу та має право включати ту музику, яку любить. При чому вона стверджувала, що це місце нібито закрите, і ніхто не має права вказувати їм, що слухати.

Перехожий точно зазначив, що таку музику вони можуть спокійно слухати на росії, але не в Україні.

У коментарях користувачі мережі стали на бік чоловіка. Багато хто радив дівчатам брати валізи і їхати на рф. Інші висловлювали обурення та не могли зрозуміти, як можна слухати музику країни, яка прийшла вбивати українців:

“Заклад треба закрити. Господині згідно із законодавством штраф. І все. Просто і зрозуміло”, “Такі особи не мають серця, в голові труха замість мізків”, “У росію нехай там живе і слухає російські пісні”, “Зараз про лояльність треба забути …депортація на історичну батьківщину”, “Значить таким власникам закрити заклад і надовго, щоб не могла робити те, що їй заманеться”.