У горе-матері відібрали одразу чотирьох дітей, фото: що вона наробила

Новини

Як повідомляє поліція Херсонської області, правоохоронці разом зі службою у справах дітей вилучили з сім’ї чотирьох сестричок через недогляд батьків.

У поліцію надійшов дзвінок від місцевої жительки, що її 7-річна похресниця була у неї в гостях. Коли дівчинка пішла до себе додому – жінка зателефонувала її матері через кілька годин і повідомила, що донька не повернулася додому. Хрещена звернулася в поліцію.  politeka.net

Через 30 хвилин поліцейські знайшли дівчинку на вулиці, на щастя, з нею все добре.

З’ясувалося, ця сім’я є на контролі ювенальної превенції та соціальних служб.

поліція, поліцейський, патрульна поліція

А декілька днів тому на жінку вже складали протокол за невиконання обов’язків по вихованню чотирьох дітей – горе-мати вночі залишила їх самих у квартирі, а сама пішла.

Жінці тоді дали шанс виправити ситуаці та провели з нею роз’яснювальну бесіду, надали профілактичні консультації та робили все аби зберегти сім’ю.

Проте робота правоохоронців не подіяла на жінку. Сусіди родини розповіли, що мати не слідкує за дітьми та часто залишає їх самих, а батько зовсім не бере участі у вихованні дітей.

Ювенальні поліцейські та служба у справах дітей під час чергової перевірки прийняли рішення тимчасово вилучити дітей та помістити їх у безпечне місце.