У Києві та 17 регіонах України – важка ситуація з енергопостачанням, але ми все відновимо і все підключимо, – Зеленський

Новини

Протягом усієї доби українські енергетики працювали над відновленням технічної можливості постачання електрики у країні, завдяки чому аварійних відключень уже значно менше. Важка ситуація з енергопостачанням зберігається загалом у 17 регіонах і столиці.

Труднощі є на Київщині та у Києві, дуже важка ситуація на Одещині, Вінниччині й Тернопільщині. Про це у вечірньому зверненні до українців говорив лідер держави Володимир Зеленський  

“Аварійні ж відключення застосовували більшою мірою на Одещині та в Києві. Важка ситуація з енергопостачанням зберігається загалом у 17 регіонах і столиці. Київщина і Київ, дуже важко – Одещина, а ще Вінниччина і Тернопільщина… У Херсоні сьогодні відкрили спеціальні пункти – Пункти незламності. Перші два – буде більше”, – зазначив президент.

Голова держави додав, що станом на вечір 18 листопада у більшості областей, де тривають відключення, діяли саме стабілізаційні погодинні графіки. Аварійні відключення здебільшого застосовували на Одещині та в Києві.

Розповів Зеленський і про ситуацію на фронті. Найбільш жорстокі та важкі бойові дії тривають на Донеччині – жодних помʼякшень боїв чи передишок там не було.

“Лише за вчорашню добу відбито близько сотні російських атак у Донецькій області. Всі наші воїни, які тримають позиції на Донбасі, – справжні герої”, – наголосив гарант.

Він відзначив роботу прикордонників Харківського та Сумського загонів, які зараз діють на Донеччині. Їхні мінометні розрахунки не дають окупантам розслабитися. Також президент подякував бійцям 4-ї бригади оперативного призначення Нацгвардії – ці Герої захищають Україну на Бахмутському напрямку.

“На жодній із ділянок фронту не пасуємо перед ворогом. Усюди відповідаємо, усюди тримаємо позиції. На визначених ділянках готуємо майбутні успіхи”, – сказав Зеленський.

OBOZREVATE