У Кремлі істерика: У Путіна погрожують Україні “новими бідами” через передачу їй винищувачів МіГ-29

Новини

У Кремлі вже істерика після новин про те, що Польща і Словаччина нададуть Україні винищувачі МіГ-29. Уїдливим коментарем з цього приводу відзначився прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков у коментарі росЗМІ, передають Патріоти України.

Він вважає, що так низка країн-членів НАТО “підвищує рівень своєї безпосередньої залученості у “конфлікт”. Пєсков погрожує, що поставки цієї військової авіації можуть “принести додаткові біди” для України та її народу. Але на хід війни, переконані у Путіна, поява МіГів у ЗСУ не вплине.

Крім того, “права рука” Путіна переконаний, що вся ця техніка “підлягатиме знищенню” з боку російських окупантів. У Кремлі вже істерика після новин про те, що Польща і Словаччина нададуть Україні винищувачі МіГ-29. Уїдливим коментарем з цього приводу відзначився прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков у коментарі росЗМІ.

Він вважає, що так низка країн-членів НАТО “підвищує рівень своєї безпосередньої залученості у “конфлікт”. Пєсков погрожує, що поставки цієї військової авіації можуть “принести додаткові біди” для України та її народу. Але на хід війни, переконані у Путіна, поява МіГів у ЗСУ не вплине. Крім того, “права рука” Путіна переконаний, що вся ця техніка “підлягатиме знищенню” з боку російських окупантів.