У Кривому Розі після пластичної операції не стало 22-річної Аліни, з’явилися результати розтину: хірург досі працює

Новини

У червні цього року у Кривому Розі на Дніпропетровщині сталася трагічна подія – 22-річна Аліна Мухіна померла після пластичної операції на грудях.

По-перше, вважалося, що її смерть була спричинена отруєнням медичними препаратами, однак подальша судово-медична експертиза виявила іншу причину.  main.politeka.net

Згідно з результатами експертизи, у неї було – септичне ураження організму. Це ускладнення викликало розвиток поліорганної недостатності, що призвело до смерті Аліни.

Після операції на грудях у дівчини почались гнійно-некротичні зміни у післяопераційних ранах. Її стан погіршився швидким зростанням анемії та збільшенням розмірів всіх внутрішніх органів через септичний процес.

Значущих ознак важких ускладнень від отруєння під час оперативного втручання не було виявлено. На початку, лікарі лікарні, де провели операцію, вважали, що Аліна померла через отруєння медикаментами.

Патологоанатом, який провів аутопсію, вказав, що він не мав доступу до медичної документації стосовно пацієнтки перед самою операцією.

Деякі результати лабораторних досліджень, проведених під час лікування Аліни в лікарні, також викликали його сумніви. Тому спеціаліст відзначив потребу в проведенні комісійної експертизи для розгляду причинно-наслідкових зв’язків між операцією, лікуванням та смертю пацієнтки.

Серед того, лікарське втручання було виконане Яковом Яковіді, хірургом, який продовжує працювати в лікарні та здійснює хірургічні операції.

Джерело: “Свої. Кривий Ріг“.