У «Кварталі 95» відповіли дочці Хурсенка щодо порушення авторських прав на пісню «Соколята»

Новини

Студія «Квартал 95» заявила, що пародію на пісню В’ячеслава Хурсенка «Соколята» створили та використали відповідно до вимог чинного законодавства. Раніше донька артиста заявила про порушення авторських прав.

Про це йдеться у відповіді «Кварталу 95» на запит hromadske.

У студії послалися на абз. 9 п. 2 ст. 22 Закону України «Про авторське право та суміжні права». Кажуть, що використання музичних та інших творів без отримання будь-якого дозволу від правовласників оригіналу допускається для створення твору в жанрі пародії.

«При створенні музичної пародії на пісню “Соколята” ТОВ “Квартал 95” не повинно було отримувати жодних дозволів від правовласників цього музичного твору. Пародію на зазначений твір було створено та використано відповідно до вимог чинного законодавства», – йдеться у відповіді.

Також студія стверджує, що «є сумлінним користувачем авторських та суміжних прав», а «будь-яке використання обʼєктів авторського та суміжного права здійснюється компанією відповідно до чинного законодавства та з виплатою справедливої винагороди, передбаченої законодавством».