У Києві патрульні жорстко затримали інстаблогерку та її чоловіка на спортивному BMW: все про скандал, що шириться в мережі

Новини

В мережі розгорнувся скандал, в якому київська блогерка звинувачує патрульних столиці в побитті та жорсткому затриманні її чоловіка. Представники патрульної поліції України повністю це заперечують та в свою чергу звинувачують подружжя в порушенні декількох статей Кримінального кодексу.

В деталях скандалу розбирався Інформатор.

У неділю, 19 лютого, блогерка з ніком mari___my_ray опублікувала в Інстаграмі допис, в якому розповіла, що їх з чоловіком зупинили патрульні та без пояснень змусили вийти з машини. Після цього дівчину начебто побили по голові, а чоловіка жорстко “скрутили”, повалили на землю та наділи кайданки. Наразі блогерка заявляє, що її чоловік перебуває у СІЗО, а на її прохання викликати для нього лікарів, отримує відмову. Також вона стверджує, що хотіла зняти побої, але в лікарні “не захотіли” їй допомогти.

ЩО КАЖУТЬ У ПАТРУЛЬНІЙ ПОЛІЦІЇ КИЄВА

Ситуацію прокоментував перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький:

“Ситуація, коли вирішили скористатись публічністю, аби виправдати свою поведінку і свої порушення. І можливо, в інших випадках, це могло б дійсно допомогти і в усьому б звинуватили б звичайних службовців (правоохоронців, чи ні), які робили свою роботу, але не мають розкрученої сторінки в інсті. Але ж, хлопці і дівчата, ви ж знаєте, що Патруль не буде мовчати” – заявив правоохоронець і розклав по пунктах звинувачення блогерки.

“1)Почнемо з фігурантів відео. Щодо їх чемності і законослухняності саме в той час, коли ми відбиваємо атаки ворога і наші захисники щодня віддають найцінніше — дивимось відео з камер патрульних та зі сторіс самої. Мене особисто вразив момент, коли люди їдуть по місту 160км/год, піджимають інших водіїв, зганяють з дороги… і навіть викладають це в сторіс. Я навіть оцінку цьому давати не хочу. Бо одні погані слова лізуть). Висновки всі зроблять самі.

2)По початку самої події і власне, що привернуло увагу поліцейських і чому зупинили — недотримання безпечної дистанції та інтервалу, невикористання попереджувальних сигналів під час зміни напрямку руху.

3)Що після зупинки? Хамство, тикання поліцейським, бикуваті запитання і погрози, що знімаємо. На неодноразові прохання поліцейських пред’явити посвідчення — нічого, аж поки не попросили вийти з авто. Тоді вийшов, надав документи і, можливо, подальший конфлікт було б вичерпано, АЛЕ!

4)З машини вийшла інста-блогерка і, напевно, в пошуках хайпу, вирішила втрутитись в подію. Поліцейський тильною стороною руки (дивіться на відео) намагався відгородити її від проїжджої частини та віддалити на безпечну дистанцію, АЛЕ!

5)Чоловік інста-блогерки, замість того, щоб самому їй зробити додаткове зауваження і сказати відійти, одразу здійснив напад на поліцейського і в подальшому чинив протидію затриманню та наніс тілесні ушкодження патрульному в процесі. Далі можна довго коментувати і описувати те, що “накрутила” у своїх постах інста-блогерка, але відчуваю, що у вас вже закінчується поп-корн, тож прокоментую лише один скрін, який додаю. “Он их не бил никак”, “Мне страшно жить в этой стране”, “жертва агрессии”, “страшно жить в этой стране”, “страшно на дорогой машине”. Ні, я вважаю, що страшно може бути всім іншим громадянам, які можуть зтикнутись з такими жертвами, як на дорозі, так і в житті. А потім ще їх же і будуть намагатись булити і мобити в мережі… верх цинізму.” – зауважив Білошицький у своїй реакції на скандал у мережі.

Наразі порушника затримано в порядку статті 208 КПК України. Ним займаються слідчі.