У Києві військового в балаклаві вигнали з маршрутки: подробиці скандалу (відео)

Події

Водій каже, що нікого не виганяв, а військовий був у спортивних штанах та балаклаві.

В соціальних мережах активно обговорюють відео, на якому водія маршрутки №580 звинувачують у тому, що він нібито відмовив у безкоштовному проїзді військовослужбовцю. До речі, вартість проїзду в цьому автобусі становить 15 гривень. На відео водія називають неприємними словами, а в коментарях люди дискутують з приводу цієї ситуації і посипають водія прокльонами. ТСН

Чоловік, який записав відео, стверджує, що бачив на куртці військового шеврони, позивний. На відео він каже, що воїна ЗСУ вигнали з маршрутки.

Сайт ТСН.ua звернувся по роз’яснення до приватного перевізника, який працює на цьому маршруті.

Директор компанії-перевізника зазначає, що цей випадок трапився не на кінцевій маршруту, а на вулиці Каштановій.

«До маршрутки зайшов молодий чоловік у військовій куртці, спортивних штанах та в балаклаві на голові – обличчя не було видно. Він показав водієві документ на листку паперу з фото. Наш водій подивився на людину в балаклаві і попросив показати військовий квиток. Водій вважає, що хлопець просто хотів пожартувати, бо після прохання показати військовий квиток одразу вийшов із маршрутки. В салоні почали кричати, що військового вигнали. Якийсь чоловік зняв це відео, виклав у Мережу і на водія посипалися звинувачення», – розповідає сайту ТСН.ua Сергій Криворучко, директор приватного підприємства «Універсал-Транс».

Він додає, що якби чоловік дійсно був військовим, то він би не ходив по місту в спортивних штанах і не заходив би до транспорту в балаклаві на обличчі.

«Скоріш за все, так наша молодь вирішила пожартувати… Можливо, і посвідчення у хлопця було не його. Наш водій з ним нормально розмовляв, не сварився, не ображав, не виганяв з маршрутки. Просто сказав – покажи військовий квиток і їдь собі. На водія ніколи не було нарікань, він давно працює на маршруті і з повагою ставиться до наших воїнів. Перевозить пільговиків при пред’явленню посвідчення. Та й військових возить безкоштовно, коли вони у формі або показують відповідний документ», – пояснює Сергій Криворучко.

Директор підприємства додає, що карати водія нема за що. Він нічого поганого не сказав і не зробив під час роботи на маршруті.