У Києві здають найменшу квартиру: унітаз посеред кімнати, низькі стелі та ліжко поряд із пралкою

Новини

У Києві здають в оренду одну з найменших квартир площею лише 12 квадратів. За 4300 грн пропонують житло у підвальному приміщенні, зі стелями “не для високих”, пральною машинкою поруч із ліжком. Квартира складається із двох невеликих приміщень, в одному з яких містяться комунальні комунікації всього будинку та туалет посеред кімнати.  news.obozrevatel.com

Про це йдеться в опублікованому оголошенні на одному із великих майданчиків. Квартира розташована в приватному будинку за 10 хвилин їзди від метро Либідська. Судячи з фотографій, власник приміщення, яке називає квартирою, пропонує свій невеликий підвал. В оголошенні йдеться про “авторський ремонт” (з ним можна ознайомитись на фото).

Унітаз знаходиться серед приміщення

Кухонна техніка у квартиру не помістилася

У сантехнічному приміщенні знаходяться комунікації будинку

Телевізор можна розмістити лише на холодильнику

Мінімальна площа однокімнатної квартири згідно з Державними містобудівними нормами не може бути меншою за 30 кв. А це у 2,5 рази більше, ніж площа житла із зазначеного оголошення.

“Плюс приватного сектора, крім усього іншого, ще й у тому, що шашлик можна робити прямо за чотири метри від вхідних дверей. А про наявність мінусів мені не відомо”, – написав автор оголошення.

Також власник житла уточнив, що квартира підійде “для самітника”. При цьому він повинен бути невисокого зросту, оскільки “стеля низька і людині високого зросту користуватися сантехнічним куточком може бути некомфортно”.