У Київській та Житомирській областях масово зміцнюють блок-пости: що насправді відбувається

Новини

Військовий експерт Олег Жданов розповів, для чого зараз зміцнюються блокпости у Київській та Житомирській областях.

Полковник запасу ЗСУ, український військовий експерт Олег Жданов у своєму ютюб-каналі розповів українцям, чому зараз зміцнюють блокпости у деяких областях.  politeka.net

“Це повсякденна робота. Блокпости приходять у запустіння, мішки з піском починають розсипатися, тому сили територіальної оборони, Нацгвардія, яка відповідає за ці пости, військові частини, у чиїй юрисдикції знаходяться ці блокпости – вони їх оновлюють. У Києві те саме, оновлюються мішки з піском, обвалування, покращуються, переставляються протитанкові їжаки. Тому ви спостерігаєте повсякденну роботу з обслуговування блокпостів у вашій області”, – каже Жданов.

Також військовий експерт розповів, чи можуть їх прибрати зовсім і коли.

“Десь їх прибирають, десь їх оновлюють – це продовжуватиметься до закінчення військового стану. А потім усе залежатиме від того, як буде фіналізовано активну частину бойових дій у цій війні. Якщо конфлікт переросте у перманентну війну чи заморожений конфлікт – то я думаю, що блок пости можуть і зберегтися, може кількість зменшиться, але вони можуть зберегтися.

Тероборона, блокпост

Якщо ж буде, як ми плануємо і очікуємо, у наших силах оборони, що буде розгром російської армії на нашій території та вихід на межі 91 року, то блок пости зі зняття військового стану будуть демонтовані. А згодом, десь можуть будуватись стаціонарні, бо одним із підсумків цієї війни – нам потрібно буде повністю переглянути тему оборони нашої країни”, – резюмував Жданов.