Єфросиніна розповіла про нове покарання, яке тепер загрожує школярам на Закарпатті: “Заперечуватиме”

Новини

Популярна українська ведуча Маша Єфросиніна вирішила прокоментувати скандальну ситуацію зі школярами.

Нещодавно Єфросиніна звернулася до журналістів із проханням не знімати дівчинку і не показувати її обличчя, не тиснути на неї зайву увагу, яка може викликати в неї страх. Офіс Генерального Прокурора заявив, що готується оскарження судового рішення у справі про сек***льне насильство щодо неповнолітньої  politeka.net

Районний суд Воловецького району Закарпатської області 16 березня 2023 року виніс вирок у кримінальному провадженні за фактом се***льного насильства щодо неповнолітньої стосовно трьох неповнолітніх осіб. В даний час вирок, відповідно до вимог кримінального процесуального кодексу, не закінчений.

Прокуратура оскаржуватиме вирок відповідно до встановленого закону.

Органи прокуратури вживуть усіх необхідних заходів для захисту прав жертви та забезпечення справедливого та неминучого покарання для винних у скоєнні злочину.

Раніше Маша Єфросиніна закликала дати свободу та безпеку дівчинці, яка опинилася в центрі скандалу через нелюдську поведінку однокласників.

Маша Єфросиніна, у своїй статті про випадок зrвалтування 14-річної дівчинки на Закарпатті, закликає до обережності та чуйності у поводженні з дитиною, яка пережила страшне насильство. Артистка вирішила висловитися в Інстаграм та вразила українців.