У Лукашенка проблеми із серцем: що буде, якщо білоруський диктатор раптово помре

Новини

Після параду в Москві, 9 травня, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко поспішно повернувся до Мінська, не залишившись не святковим обідом з Путіним. Після цього білоруський диктатор майже не з’являвся на публіці. А нещодавно з’явилася інформація, що має проблеми із серцем.

Про це в ефірі Politeka Online розповів політтехнолог, публіцист та блогер Станіслав Бєлковський.

За його словами, з Лукашенком сталося щось справді серйозне, оскільки він не з’явився на символічних державних заходах, на яких з’являвся завжди. При цьому експерт зазначив, що таке траплялося і раніше – білоруський президент уже зникав із публічного простору кілька разів, і тоді теж ходи чутки про погіршення його здоров’я.

олександр лукашенко

“Зараз, згідно з численними витоками, з ним займаються, його здоров’ям займаються лікарі з Москви, зокрема з центру Бакульова, це серцево-судинна хірургія. Значить таки з серцем Олександр Григорович. Ну звичайно, він так перехвилювався і перевтомився за останні майже три роки, з моменту, коли він категорично відмовився прийняти результати виборів у власній країні. Я думаю, що найближчі дні покажуть, який насправді стан його здоров’я”, – розповів Станіслав Бєлковський.

Також експерт зазначив, що у разі смерті Лукашенка Путін зробить усе можливе, щоб утримати свій вплив у Білорусі.

“Як завжди в історії, після відходу диктатора, одноосібного правителя, втілення персоналістського режиму, буде якесь колективне керівництво з його ж соратників, яке, втім, проіснує недовго. І далі почнуться якісь суттєві трансформації. Природно Російська Федерація зробить все можливе, щоб цього не допустити. Навіть якщо з Лукашенком щось трапиться, щоб курс Білорусі – повна та тотальна залежність від РФ у нинішньому вигляді залишалися незмінними”, – сказав експерт.

олександр лукашенко та володимир путін