У мережі показали, який вигляд має будинок Кулеби, у якому він живе зі своєю новою коханою. Фото

Новини

Українська фотографиня Юлія Єлінецька 9 серпня опублікувала у Facebook знімки, зроблені під час романтичної фотосесії за участю української піарниці та бізнес-вумен Світлани Павелецької та її коханого, міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.

“Я к вам з історією про кохання. Свєта, Діма і Марік”, – підписала знімки фотографиня. gordonua.com

На фото Павелецька та Кулеба зокрема позують в обіймах одне одного. Фотографиня зазначила, що знімки було зроблено у пари вдома.

Пізніше Єлінецька обмежила доступ до публікації.

У мережі показали, який вигляд має будинок Кулеби, у якому він живе зі своєю новою коханою. Фото фото 1

Павелецька повідомила про роман із Кулебою у квітні 2023 року в день його народження. Кулеба у липні згадав, що вони жили разом уже у квітні 2022 року.

Павелецька – співвласниця видавництва “Книголав”, колишня маркетингова директорка “1+1 медіа”. Вона була заміжньою за українським бізнесменом Валерієм Павелецьким. 2013 року в пари народився син Олександр. Зараз Павелецькі у розлученні.

Кулеба був у шлюбі з Євгенією Кулебою, засновницею і керівницею громадської організації “Місто-сад”, депутаткою Київради від “Слуги народу”. У них двоє дітей: Єгор (2006) та Любов (2011). Кулеба не повідомляв про розлучення із дружиною, але у квітні 2022 року у Facebook зізнався, що їхні шляхи розійшлися, але діти залишилися “спільним знаменником”.