У Мережу виклали фото, як російські військові п’ють та гуляють у Макіївці напередодні точного удару HIMARS

Новини

Новорічне застілля мобілізованих росіян у ПТУ Макіївки виявилося для них останнім.

Близькі родичі та друзі російських окупантів, які потрапили під удари HIMARS у Макіївці Донецької області в ніч із 31 грудня на 1 січня, заявили про недовіру офіційній версії “трагедії” та виклали в Інтернет фотографію, зроблену в ПТУ напередодні, інформує “Російська служба ВВС”. .dialog.ua

На знімку, як заявлено в описі, знято новорічне застілля російської окупаційної армії: десятки військових святкують Новий рік, на столі алкоголь, на фото можна побачити також ананаси та іншу закуску.

Зважаючи на все, фотографуючись, хтось із російських військових додумався відправити знімок родичам, що також могло допомогти ЗСУ підтвердити координати їхнього масового скупчення.

Також відомо, що сім’ї загиблих поскаржилися, що російське командування замовчує справжні причини масової загибелі “мобиків”, а також досвідчених військових, які, за інформацією окремих джерел, теж були там присутні.

Нагадаємо, у новорічну ніч з 31 грудня на 1 січня в окупованій Макіївці злетіло на повітря ПТУ №19, яке російські окупанти використали як перевалочний пункт для мобілізованих. Внаслідок удару будівлю було зруйновано, поховавши під уламками сотні російських військових.