У “Нафтогазі” визначилися з тарифами на газ: скільки платитимуть українці

Новини

Ціна на газ для побутових клієнтів залишається незмінною.

Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” повідомила, що її річний тариф на газ в період від 1 травня 2023 року до 1 травня 2024 року залишиться на рівні 7,96 грн за куб. м (з ПДВ).

Про це сказано на сайті компанії. tsn.ua

“Це рішення було ухвалене з урахуванням воєнного стану й економічної ситуації в Україні. За всієї складності ситуації ми продовжимо тримати ціну палива для наших громадян на довоєнному рівні”, — заявив очільник правління НАК “Нафтогаз України” Олексій Чернишов.

Клієнтами “Нафтогаз України” станом на квітень 2023 року є 12,4 млн українських домогосподарств, що робить компанію найбільшою газопостачальною компанією в країні. Додамо, що річні тарифи на газ для населення в Україні діють від 2021 року.

Нагадаємо, Нацкомісія вже оприлюднила попередні тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення. Очікується, що тарифи підвищуватимуть у два етапи: спочатку 1 квітня і ще раз 1 липня. Вартість послуг після підвищення подорожчає приблизно на 30%.

В Україні можуть удвічі підвищити тарифи на світло. Це дасть змогу відновлювати пошкоджену окупантами інфраструктуру. Втім, поки в уряді не озвучують варіантів перегляду цін.