У них ще є зброя та ракети, але Росія вже усвідомлює свою поразку та безнадійність, – Зеленський

Новини

Відвага і бойовий дух українців незворотно наражає на страх і почуття поразки Росію. Кремль ще має зброю, ракети та інструменти терору, але противник вже усвідомлює, що скоро буде повалений.

На цьому наголосив глава держави Володимир Зеленський, звертаючись до нації. Звернення президента традиційно транслювала пресслужба його Офісу war.obozrevatel.com

“Так, у них ще є люди, яких вони кидають в атаки. У них є зброя, ракети та “шахеди”, які вони застосовують проти України. У них поки що є можливість тероризувати наші міста та всіх європейців, шантажувати світ. Але у них немає шансів. І не буде. Тому що Україна рухається вперед”, – окреслив гарант.

У знакове для України свято Зеленський подякував кожному причетному до захисту, оборони та відновлення рідної землі. Він наголосив на відвазі кожного українця, який відзначив цей День на тимчасово окупованих територіях.

“Дякую всім, хто сьогодні нехай тихо, нехай мовчки, нехай тільки у своєму серці, але все ж таки разом з усією нашою державою відзначав День захисників і захисниць України, перебуваючи на тимчасово окупованій території або примусово – на території Росії. Наша держава про всіх пам’ятає. Нікого і нічого українського не залишимо ворогові. Звільнимо все своє. Повернемо все, що належить нам по праву!”, – запевнив гарант.

Зеленський зазначив головні події, в яких особисто взяв участь за цей день. Він вручив Хрести бойових заслуг та ордена Золота Зірка 483-м нашим героям, відвідав поранених бійців у шпиталі, а також провів Ставку Верховного Головнокомандувача.

“Обговорили ситуацію на передовій, дії ворога та наші кроки щодо звільнення української території. Плюс, постачання боєприпасів, підготовка до зими.  У більшості регіонів відновлено технічну можливість постачання електрики. Хоча в деяких містах і районах енергетики змушені застосовувати графіки стабілізаційних відключень”, – вказав глава держави.