У Німеччині заявили, що Путіна арештують у разі його візиту в країну: МКС швидко зв’яжеться з Інтерполом

Новини

У разі приїзду президента Росії Володимира Путіна до Німеччини його відразу ж затримають і відправлять до Гааги. Це буде зроблено у зв’язку з видачею Міжнародним кримінальним судом ордера на арешт російського диктатора.

Німеччина зобов’язана зробити це, оскільки ратифікувала Римський статут – і держава неухильно виконуватиме взяті на себе зобов’язання. Про це заявив міністр юстиції Німеччини Марко Бушман, пише Bild. obozrevatel.com

За словами міністра юстиції Німеччини, його держава неухильно виконуватиме вимоги ордера на арешт, виданого Міжнародним кримінальним судом, зокрема й щодо Путіна. Тому якщо російський диктатор, підозрюваний у скоєнні тяжкого міжнародного злочину, ступить на німецьку землю – він має бути готовим, що його затримають та відправлять до Гааги.

Те саме чекає президента РФ і на території інших понад 120 країн, що ратифікували Римський статут.

“Я очікую, що МКС швидко зв’яжеться з Інтерполом і державами, що домовляються, і вимагатиме примусового виконання. Потім Німеччина зобов’язана заарештувати президента Путіна, якщо він в’їде на територію Німеччини, і передати його МКС”, – заявив він.

Міністр юстиції Німеччини також зазначив, що МКС наділений повноваженнями вживати дій щодо цілих держав.