У Новосибірську партизани на території авіазаводу знищuли бойовий літак Су-24. ВІДЕО

Новини

У Новосибірську (Росія) на території авіаційного заводу компанії “Сухий” партизани знищили бойовий літак Су-24. Бомбардувальник стояв на майданчику, призначеному для ремонту та модернізації авіатехніки.

Як повідомив “Всенародний рух Легіону “Свобода Росії”, літак було знищено вранці 8 травня. “Вони хотіли свята? Отримали! Невідомі патріоти з вогником привітали злочинну владу з Днем перемоги”, – йдеться в повідомленні (щоб подивитись відео, доскрольте новину до кінця).

У Новосибірську партизани влаштували “бавовну” на території авіазаводу: знищено бойовий літак Су-24. Відео

У русі заявили, що літак “успішно догорів”, і ремонт йому вже не знадобиться.

Також зазначається, що партизани спалили російський бомбардувальник з метою показати, що війна проти України має бути закінчена.

У Новосибірську партизани влаштували "бавовну" на території авіазаводу: знищено бойовий літак Су-24. Відео“Ти не можеш воювати за мир, знищуючи дітей та жінок у сусідній країні. Кремль справді “зміг повторити” – злочини нацистського режиму перед людством, і кожен, хто був причетний, відповість за це перед судом”, – заявили в “Свободі Росії”.

Активісти зазначили, що в РФ 9 травня починається “переможна шиза”, хоча самі ветерани війни вшановували загиблих у Другій світовій, поминали друзів, побратимів і молилися, щоб війна ніколи не повторилася.

У Новосибірську партизани влаштували “бавовну” на території авіазаводу: знищено бойовий літак Су-24. Відео

У Новосибірську партизани влаштували "бавовну" на території авіазаводу: знищено бойовий літак Су-24. Відео

Джерело