У окупантів у Маріуполі паніка: ЗСУ знищили стратегічний міст, мав замінити Кримський

Новини

Під час проведення операцій в районі Маріуполя Збройні Сили України успішно знищили наполовину будівельний етап залізничного мосту, який був запроектований окупантами.

Про це повідомляє Телеграм – канал Андрющенко Time.

Цей стратегічний об’єкт мав на меті забезпечити потрібну транспортну сполученість між окупованим Маріуполем і російськими містами, спрощуючи логістику для ворожих сил.

У додаток до успішного знищення будівельного проекту мосту, військові ЗСУ провели операції у селі Гранітне, де були ліквідовані цистерни з паливом та інженерний транспорт, належащий російській армії.

Ці успішні дії не тільки завдали суттєвого удару до інфраструктурних можливостей противника, але й позначилися на забезпеченні безпеки та стратегічних переваг для українських сил.

Тепер можна стверджувати, що ідея запуску прямої залізниці з Росії до окупованого Маріуполя на довгий час закрита. Більше того, рейки разом із ешелонами, які намагалися прибути з Ростову-на-Дону, зазнали влучного удару, відправляючись прямо в “недосяжне місце”.

На додаток до цього, завдяки високому рівню обережності, що виявилося при спробі збити “карту небесну”, вдалося визначити місцезнаходження нових батарей протиповітряної оборони в Маріупольському районі. Координати цих об’єктів вже передані відповідним службам для подальших дій.