“У окупантів вже військ не залишиться”: озвучено стратегічний задум ЗСУ у Бахмуті

Новини

На околицях Бахмута російська армія останнім часом вела наступальні дії.

На територіях, що росіяни встигли зайняти – практично не залишилося жодних укріплень.

Як повідомив журналіст-міжнародник Іван Яковина, для української армії є певні “плюси” у ситуації, що склалася. politeka.net

“Там є якісь укріплення, але вони маленькі і їх не так багато. Зараз виходить, що українським військам, що наступають, легше вбивати російських солдатів на цих територіях, де немає укріплень, ніж на територія, скажімо, на південь Запоріжжя, де збудовано по 20 рядів укріплень, і там сидять російські війська. Вони мінами обклалися, кулеметами там все втикане, колючим дротом все заплутано – ось вони хочуть там воювати, їм там зручно і там вони приготувалися воювати”, – каже журналіст .

війна, бійці ЗСУ

Також Яковіна додав, що, ймовірно, українська армія не має завдання скоріше захопити Бахмут.

“Воювати під Бахмутом, де вони не мають таких укріплень – незручно, вони хотіли б захопити Бахмут і щоб там усе припинилося, і щоб далі Україна пішла у наступ на півдні. Для українців це, звісно, ​​не вигідно, тож Україна йде вперед під Бахмутом, там де у росіян нічого не готове для відображення. І для того, щоб відобразити наступ українців – до Бахмуту росіяни відправляють все нове та нові резерви, причому ці резерви вони знімають з півдня Запорізької області, півдня Донецької області, з півночі Луганської області.

війна, бійці ЗСУ

Українська армія не має завдання скоріше захопити Бахмут, завдання – знищити якнайбільше російських військ у процесі. Таким чином, коли ЗСУ підуть у справжній, вирішальний наступ – то у росіян військ не залишиться чи залишиться набагато менше, ніж зараз”, – резюмував Яковина.