У Пентагоні зробили важливу заяву про війну

Новини

США будуть підтримувати Україну “стільки, скільки потрібно”.

Міністр оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Остін заявив, що Вашингтон і НАТО не “дадуть себе затягнути” у війну, розв’язану російським президентом-диктатором Володимиром Путіним. Втім, вони будуть підтримувати Україну “стільки, скільки потрібно”. tsn.ua

Про це очільник Пентагону заявив під час слухань в Сенаті повідомляє “Голос Америки”.

“Ми не дамо себе втягнути у війну, яку обрав Путін, але ми будемо поряд з Україною, поки вона захищається, і ми продовжуватимемо зміцнювати колективну оборону НАТО та можливості стримування”, – висловився американський міністр.

За його словами, Білий дім торік виділив понад 32 млрд дол. на безпекову допомогу України у її боротьбі з країною-агресоркою Росією. Остін наголосив, що, крім того, Вашингтон згуртував країни-однодумці по всьому світу, “щоб підтримати відважних захисників України”. Саме тому ця підтримка триватиме “стільки, скільки потрібно”.

“Це допомогло задовольнити найнагальніші потреби України – включно з протиповітряною обороною, артилерійськими системами, танками та іншою броньованою технікою та іншими важливими можливостями ­- і це призвело до відчутних успіхів на полі бою. За рік від початку несправедливої загарбницької війни з боку Росії, Збройні сили України виграли битви під Києвом, Харковом і Херсоном – і вони надихнули світ своєю мужністю та стійкістю”, – наголосив голова Пентагону.