”У підвали людей затягував”, – жителі Грози про братів Мамонів, які навели на кафе “Іскандер”

Новини

Жителі Грози одразу ж після ударів стали підозрювати братів Мамонів у коригуванні удару по кафе, де проходив поминальний обід.

Учора, 11 жовтня, в СБУ заявили про те, що гарячими слідами вийшли на братів Мамонів, Дмитра та Володимира, які й стоять за ракетним ударом по кафе в селі Гроза на Харківщині.

Проте місцеві жителі підозрювали братів першого ж дня після трагедії. Журналісти з New Voice поспілкувалися із жителями Грози.

23-річний Дмитро та 30-річний Володимир виїхали до РФ відразу ж після звільнення Харківщини восени 2022 року.

Брати під час окупації добровільно пішли на співпрацю із ворогами. Їх призначили “поліцаями”. При цьому в сім’ї є ще один брат Олександр, який також був колаборантом.

Добре пам’ятають старшого брата Володимира мешканці сусіднього села Шевченкове. Під час окупації той знущався з місцевих жителів.

Багато місцевих жителів наполягають на тому, що саме старший брат був дуже жорстокою людиною. Міг затягнути людину в підвал і там знущався з неї.

5 жовтня Кремль завдав удару “Іскандером” по кафе в селі Гроза, де на поминальний обід зібралося близько 60 людей. Наразі відомо про загибель 55 людей. При цьому ідентифікація тіл ще продовжується.