У підземних сховищах Одеси знайшли товарів на 89 міліонів: хто наживався на виробах світових брендів

Новини

Оцінена загальна вартість вилучених товарів становить майже 89 мільйонів гривень.

Правоохоронці виявили у передмісті Одеси підземні сховища с контрафактними товарами.

Як повідомили у Офісі генерального прокурора, під керівництвом Одеської обласної прокуратури зупинено незаконну діяльність групи, яка займалася продажем контрафактних підакцизних тютюнових виробів світових брендів.

контрабанда

За даними слідства, ця група осіб діяла на території регіону та виробляла та реалізувала незаконні тютюнові вироби без марок акцизного податку України.

Для зберігання цих товарів у великих кількостях злочинці влаштували підземні сховища під землею на території складських споруд поблизу Одеси.

Оптова та роздрібна торгівля контрафактними виробами відбувалася на території Одеської області та інших регіонах України через орендовані кіоски, спеціально створений телеграм-канал і послуги кур’єрської доставки.

контрабанда

Під час обшуків у підземних сховищах було вилучено безмарковані пачки цигарок у кількості 742 208 штук, 990 300 окремих цигарок, 660 електронних сигарет, 75 кілограмів кальянного тютюну, 328 літрів контрафактного алкоголю у тетрапаках, обладнання для масового виробництва цигарок, а також комп’ютерну техніку, банківські карти та документацію.

Оцінена загальна вартість вилучених товарів становить майже 89 мільйонів гривень.

Прокурори подали клопотання до суду щодо накладення арешту на вилучений товар.

контрабанда

Наразі вживаються заходи для встановлення всіх осіб, які брали участь у незаконній діяльності, та їх притягнення до кримінальної відповідальності.