У пропагандиста Соловйова сталася істерика через приїзд Алли Пугачової до Росії: “Тв*рюка, лушпиння, мер*ота”

Новини

Рупора Кремля дивує, чому зірку взагалі пустили до РФ.

У російського пропагандиста Володимира Соловйова сталася чергова істерика в ефірі його шоу.

Рупор кремля дозволив собі прокоментувати приїзд до росії співачки Алли Пугачової. Як відомо, днями артистка повернулася до рф, аби побувати на похороні свого друга, модельєра Валентина Юдашкінаtsn.ua

Соловйов вибухнув емоціями стосовно того, як Пугачову взагалі пустили до рф і не покарали за її позицію. Примадонну він назвав “тв*рюкою, лушпинням, ме*зотою”.

“Я не розумію, чому пустили Пугачову назад? Це взагалі що таке? Це що, все можна? Тобто можна говорити все, що завгодно про країну. А потім їх пускають назад? Давайте, ще по телевізору її покажіть, дайте концерт провести. В ніжки їй впадіть. Це ж ощасливила, годувальниця повернулася. А в цей час пацани на фронті. Давайте я покажу вам справжніх людей, а не всю цю тварюку, все це лушпиння, всю цю мерзоту”, – сказав Соловйов у своєму шоу.

Алла Пугачова / © instagram.com/alla_orfey

Окрім Пугачової, торкнувся пропагандист і своєї улюбленої теми. У прямому ефірі свого шоу Соловйов закликав рф використати ядерну зброю.

“Дозвольте відповідати жорстко і зробити все необхідне. Якщо вам для цієї мети необхідно використовувати тактичну ядерну зброю – використовуйте, стратегічну – використовуйте”, – сказав рупор кремля.

Алла Пугачова повернулся до росії

Нагадаємо, 3 травня низка РосЗМП повідомила, що Алла Пугачова з Ізраїлю прилетіла до росії. Артистка повернулася до Москви, аби провести в останню путь свого друга, дизайнера Валентина Юдашкіна, який помер 2 травня 2023 року.

Як відомо, з початком повномасштабного вторгнення рф до України Алла Пугачова разом із чоловіком Максимом Галкіним та їхніми 9-річними дітьми виїхали до Ізраїлю. Галкін публічно виступив проти війни в Україні та засудив криваву політику путіна. Через позицію гумориста почали “скасовувати” в рф, з ним розірвали контракти на ТБ та визнали “іноагентом” в росії.