У Путіна низка смертельних хвороб, він сильно схуд і “сидить” на ін’єкціях – ЗМІ

Новини

Президент Росії Володимир Путін страждає на хворобу Паркінсона і вже схуд на 8 кг. Крім того, у нього діагностовано низку критичних захворювань, зокрема два види раку та шизоафективний розлад. news.obozrevatel.com

Про це пише британська газета Express. Як зазначається в статті, джерело в спецслужбах РФ в електронному листі, спрямованому The Sun, повідомило: “Я можу підтвердити, що в Путіна діагностована хвороба Паркінсона на ранній стадії, але вона вже прогресує. Цей факт всіляко заперечуватиметься і приховуватиметься”.

За словами інсайдера, Путіна регулярно “напихають” всілякими важкими стероїдами та інноваційними знеболюючими ін’єкціями,щоб зупинити прогресування раку підшлункової залози, який у нього діагностували нещодавно.

У Путіна низка смертельних хвороб, він сильно схуд і''сидить'' на ін’єкціях – ЗМІ

“Це не тільки завдає сильного болю, у Путіна одутлість обличчя та інші побічні ефекти – у тому числі провали в пам’яті. У його близькому оточенні ходять чутки, що крім раку підшлункової залози, який поступово прогресує, у Путіна також рак простати“, – розповіло джерело.
А за даними Telegram-каналу “Генерал СЗР”, у президента Росії спостерігаються напади кашлю, нудота та втрата апетиту. Цей канал давно стверджує, що глава Кремля бореться з раком і, посилаючись на джерела в Кремлі, повідомляє, що російський лідер схуд на 8 кг.

Так, найближче оточення Путіна стурбоване тим, що його “безперервний кашель” розглядатиметься як “ознака здоров’я лідера, що стрімко погіршується” на тлі війни проти України.

“І сам Путін, і його родичі, і лікарі стурбовані нападами кашлю президента, а також постійною нудотою та відсутністю апетиту через ліки та специфічну дієту [при] онкології”, – пише “Генерал СЗР”.

У Путіна низка смертельних хвороб, він сильно схуд і''сидить'' на ін’єкціях – ЗМІ

Канал раніше стверджував, що в Путіна стався “напад сильного кашлю” під час відеоконференції з міністром оборони РФ Сергієм Шойгу, після чого главі Кремля “знадобилася медична допомога”.

Крім того, президента Росії “нестримно трусило” під час зустрічі з нелегітимним президентом Білорусі Олександром Лукашенком у Москві.

Путін також накульгував під час зустрічі з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем.

Близько місяця тому критики заявили, що президент Росії виглядав “набряклим” під час засідання Ради безпеки РФ. У Кремлі неодноразово спростовували чутки про хвороби Путіна.