У РФ горів військкомат за 20 км від резиденції Путіна

Новини

У російському Валдаї (Новогородська область) горів черговий військкомат. У Мережі з’явилося відео, як будова військкомату спалахнула як смолоскип. Вогонь охопив дерев’яну прибудову, а потім перекинувся на дах військкомату, інформують Патріоти України.

У Слідчому комітеті РФ зазначили, що причиною пожежі нібито стало коротке замикання. Слідчі розпочали перевірку за ознаками недбалості. Визнавати, що військкомат могли підпалити на знак протесту проти мобілізації, у СК РФ не хочуть.

Вогонь пошкодив магістральний кабель оптичної лінії зв’язку, тож зараз у військкоматі немає Інтернету та кабельного телебачення. Що цікаво, інцидент стався приблизно за 20 кілометрів від однієї з резиденцій Путіна.

У диктатора є резиденції у Кремлі, Ново-Огарьово, Сочі), Костянтинівський палац у Стрільні (Петербург). Але резиденцію біля Валдая називали найулюбленішою для диктатора.

“Валдай ховають не просто так. Адже тут, за 350 метрів від основного будинку, причаївся головний валдайський секрет Путіна, храм його аскези. Будинок, який вдвічі більше, ніж сама резиденція. Майже 7000 квадратних метрів. Три поверхи, з яких два під землею”, – розповідали у Фонді боротьби з корупцією політика Олексія Навального. Чи там розташований славнозвісний бункер Путіна, невідомо.