У РФ паніка через українські БПЛА, росіяни не можуть їх збити: “Хтось злив інформацію…”

Новини

Військові Росії не можуть ні збити, ні знайти українські безпілотники на своїй території.

Українські БПЛА літають практично по всій території російської федерації. politeka.net

Як повідомив в ефірі ” Радіо НВ ” журналіст-міжнародник Іван Яковина, БПЛА активно розліталися в Підмосков’ї та в самій Москві.

“Вчора над Серпуховим бачили великий безпілотник, це приблизно 100км на південь Москви, і над іншими населеними пунктами, в Калузі щось літало, до цього дрон з вибухівкою впав біля Індустріального парку Руднєво – де, до речі, путін проводив нараду з безпілотників. Це налякало його охорону, оскільки ясно, що хтось злив інформацію про пересування путіна тим людям, які запустили в цей парк БПЛА з вибухівкою, ще один безпілотник упав неподалік головного штабу військово-космічних сил Росії в місті Балашиха, біля аеропорту був невідомий БПЛА , вчора помітили біля аеропорту Внуково – навіть на якийсь час заблокував його роботу. Сьогодні біля Домодєдово, пілоти почали помічати навколо себе безпілотники, що літають на невеликій висоті”, – каже Яковина.

ППО, дрони, ракети

За його словами, серед військових у Росії починається справжня паніка.

росія, москва, кремль

“Це доводить до білого жару і до справжнього божевілля начальство повітряної оборони московського округу, оскільки новин про збитих саме безпілотників ми не бачимо. Очевидно, що рос військові не можуть виявити все те, що летить і кружляє зараз у Підмосков’ї, неподалік Москви”, – резюмував журналіст.