У росіян почалась паніка на півдні — Гуменюк

Новини

Ситуація на півдні, зокрема на Херсонщині, доволі напружена

Російські загарбники знаходяться у перманентному стані паніки, та не знаючи, звідки може початись український наступ, розпорошують свої сили на кілька напрямків.

Про це повідомила керівниця об’єднаного пресцентру оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк. tsn.ua

“Їхня паніка проглядається і полягає в тому, що вони не знають з якого напрямку очікувати максимальної сили удару, і саме тому розпорошують свої зусилля і на Запорізький напрямок, і на Херсонський”, – пояснила вона.

Вона зазначила, що наразі ситуація на півдні, зокрема на Херсонщині, доволі напружена. Росіяни продовжують обстріли, хоча вже відчувають, що сили оборони починають їх відтісняти. Гуменюк заявила, що ворог “намагається займати позиції дуже обережно, тому що почувається неспокійно в цій смузі, над якою ми працюємо”.

“Дуже щільно проводить мінування від урізу води лівого берега вглиб, намагаючись забезпечити собі нездатність для Сил оборони подолати річкову перепону і подальший суходіл. Таким чином вони намагаються захиститись”, – додала вона.

Також Гуменюк додала, що так звана “евакуація”, яку проводять загарбники, є підтвердженням того, що вони намагаються облаштувати той самий рубіж оборони, на який мають певні сподівання.