У Росії пролунав гучний вибух на пороховому заводі, який виробляв зброю для війни- багато загиблих

Новини

У Росії на Тамбовському пороховому заводі 20 червня пролунав гучний вибух після якого спалахнула пожежа. Попередньо є четверо загиблих росіян, які причетні до виробництва зброї для війни проти України. Про це повідомляє пропагандистський телеграм-канал Baza, передають Патріоти України.

Пропагандисти пишуть, що вибух стався в цеху №3 близько 14-ї години. Після вибуху в приміщенні почалася пожежа, її вдалося швидко загасити. Під час вибуху загинули 4 людини, ще 2 постраждали. Причина інциденту не вказана.

Офіційна влада країни-агресорки підтвердила інформацію про вибух. Деякі пропагандисти пишуть, що кількість загиблих уже зросла до 5 росіян.

Дане оборонне підприємство РФ внесене до санкційного списку в Україні. Як вказано на сайті НАЗК, воно причетне до війни проти України.

“Діяльність зазначеного підприємства відіграє значну роль у забезпеченні збройної агресії проти України. Своєю діяльністю підприємство завдає істотної шкоди національній безпеці, суверенітету та територіальній цілісності України шляхом виробництва піроксилінового пороху для всіх видів боєприпасів, що знаходяться на озброєнні Збройних сил Російської Федерації. Основними замовниками продукції “ФКП “ТПЗ” є низка підприємств російського військово-промислового комплексу”, – повідомляють у НАЗК.