У Росії пригрозили Заходу “колосальними ризиками” через F-16 для України

Новини

Представникам країни-агресора не сподобалася, що Захід збирається надати Україні літаки F-16, і в хід пішли традиційні для пропаганди погрози про “ескалацію”. Заступник глави МЗС РФ Олександр Грушко спробував налякати “противників”, заявивши, що Москва “враховуватиме їхній намір” щодо багатоцільових американських винищувачів. news.obozrevatel.com

“Йде рух за так званими сходами ескалації. І ми бачимо, що країни Заходу поки що дотримуються ескалаційного сценарію. Він пов’язаний із колосальними ризиками для них самих“, – заявив так званий дипломат 20 травня на асамблеї Ради із зовнішньої та оборонної політики Росії. Його слова процитували головні пропагандистські ЗМІ країни-терориста.

Які саме ризики він має на увазі, представник російського міністерства не уточнювати не став.

“У будь-якому випадку це враховуватиметься у всіх наших планах”, – додав Грушко. Росіянин стверджує, що в його державі “є всі необхідні засоби, щоб досягти поставлених цілей”.

Російський чиновник Олександр Грушко пригрозив Заходу

Нагадаємо: у Сполучених Штатах Америки заявили, що підтримають зусилля союзників щодо навчання українських пілотів керувати літаками четвертого покоління (зокрема F-16). Навчання льотчиків, швидше за все, відбуватиметься у Європі.