У Росії “вагнерівець” після повернення з України вбив пенсіонерку: Пригожин намагався виправдати свого “підопічного”

Новини

Ексв’язень-“вагнерівець”, який повернувся з фронту, вбив пенсіонерку в рідному селі Новий Бурець, Кіровській області. Місцеві жителі бояться виходити на вулицю та вимагають поліцію вжити заходів проти чергового Z-героя.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Примітно, що голова ПВК “Вагнер” намагався виправдати свого підопічного. obozrevatel.com

Так, раніше судимий за вбивство громадянин Ігор Россомахін записався до “ЧВК Вагнера” і отримав помилування. Взявши участь у каральній операції проти українців, він повернувся на малу батьківщину і почав знущатися з односельців. У нетверезому стані він ходить селом із сокирою, загрожує сусідам вбивством, б’є автомобілі.

Апогеєм стало те, що “вагнерівець” Росомахін убив пенсіонерку і був затриманий.

Поліція так і не змогла змусити його виїхати із села.

“Найбільше розчулює реакція місцевої поліції, яка заявила, що збирається просто вигнати Россомахіна з села, щоб він поїхав вчиняти злочини кудись в інше місце. Типу, тут ми розібралися, а там нехай ріже когось хоче”, – йдеться в російських джерелах.

Як відомо, існувала думка, що масове звільнення ув’язнених може спричинити такі наслідки.

Важливо відзначити, що Євген Пригожин самостійно прокоментував дану звістку.

“На майбутнє, звичайно, якщо людина веде себе агресивно, або зухвало, або є якийсь ризик, особливо якщо вона з категорії колишніх в’язнів, необхідно нам повідомляти. Ми надішлемо свою рекрутську групу, акуратно під білі рученьки його заберемо і відправимо на фронт, туди, де він повинен зганяти свою агресію. Але, слід зауважити, за весь час з тисяч тих, хто вийшов – всього 20 злочинів“, – заявив він.