У Росії відреагували на поїздку Зеленського до Вашингтона та пригрозили ескалацією війни

Новини

Посол РФ в США надання Patriot Україні прирівняв практично до участі НАТО у війні.

Посол агресорки Росії в США Анатолій Антонов заявив, що візит українського президента Володимира Зеленського до Вашингтона показав, мовляв, ні Сполучені Штати, ні України не готові до миру.

Про це повідомляє CNN з посиланням на дипломата. tsn.ua

“Примирливі заяви адміністрації Байдена про відсутність намірів розпочинати конфронтацію з Росією є лише порожніми словами”, – сказав Антонов.

Він також заявив, про “націленість на війну” Києва та Вашингтона, а також пригрозив, що втручання США в Україну може призвести до посилення конфлікту: “Провокаційні дії США неухильно ведуть до ескалації, наслідки якої неможливо навіть уявити”.

Російський посол зневажливо висловився щодо візиту глави української держави, а у заяві від дипвідомства засудив “поїздку в голлівудському стилі Зеленського”.

“По суті під оплески та саркастичні усмішки було заявлено про необхідність подовження “війни за дорученням” проти нашої країни. До повної перемоги над нами”, – висловився Антонов.

Не оминув увагою політик країни-агресорки і військову допомогу ЗСУ. Мовляв, Москва застерігала Білий дім від надання системи Україні: “Думаю, всі чудово розуміють, яка доля може чекати особовий склад, який обслуговує ці комплекси на території України”.