У школі так і не з’явилися: на Одещині троє братиків зникли безвісти, фото та прикмети хлопчиків

Новини

Поліція просить допомоги, якщо ви володієте будь-якою інформацією про місце знаходження хлопчиків, просять повідомити до територіального підрозділу поліції.

Поліція Одеської області розшукує трьох хлопчиків, які зникли та не виходять на зв’язок зі своїми рідними. politeka.net

Як повідомили у Нацполіції Одеської області, встановлюється місце знаходження трьох братиків з міста Ананьїв – 11-річного Вадима Данилюка, 8-річного Ярослава Данилюка та 6-річного Віталія Данилюка.

поліція, пошук, зник безвісти

Повідомляється, що хлопчики сьогодні вранці пішли до школи, але у навчальному закладі не були і до теперішнього часу додому не повернулися.

Прикмети Вадима: його зріст приблизно 150 см, він середньої статури та має темне волосся. В день зникнення хлопчик був одягнений у чорні штани і куртку, чорно-білі чоботи.

Прикмети Ярослава: хлопчик низенького зросту, середньої статури, у нього русяве волосся та світлі очі. Був одягнений у камуфляжну куртку,темні штани та чорні чоботи.

Прикмети Віталія: хлопчина маленького зросту, худорлявої статури, у нього темне волосся.В школу він пішов, одягненим у куртку синьо-білого кольору, темні штани.

Поліція просить допомоги, якщо ви володієте будь-якою інформацією про місце знаходження хлопчиків, просять повідомити до територіального підрозділу поліції за номерами телефонів (04863) 2-12-04, (048) 779-44-91 або до Подільського РУП (04862) 4-20-20, (050) 554 20 20 або на спецлінію «102».