у ТЦК пояснили, чому “вручили” повістку 8-річній дитині

Новини

Однак у ТЦК наголосили, що дитині повістку ніхто не вручав.

Про це повідомила речниця Рівненського обласного ТЦК Тетяна Камеристова. today.politeka.net

“Коли почалося повномасштабне вторгнення ворога, цей чоловік, про якого йдеться, прийшов до іншої ТЦК (не за місцем реєстрації) і був призваний з нього. До нас ця інформація тоді не надійшла. Військові частини часто не мають часу повідомляти нам”, – повідомила прес-секретар.

Камеристова додала, що дитині залишили номер номера на повістці з проханням, щоб мати дитини зателефонувала до ТЦК.

мобилизация, призыв, всу, военные, армия, повестки

“Двері відкрила 8-річна дитина, яка була вдома сама. Дитина сказала, що тато служить. На повістці наш працівник написав свій номер телефону для того, щоб дружина цього громадянина передзвонила, щоб дізнатися від жінки, з якого часу і в якій частині служить її чоловік, і внести ці дані до облікових записів. Тобто дитині було передано записаний номер телефону”, – повідомили у плес-службі ТЦК.

“А чому повістки не вручають чиновникам різних рангів, ексдепутатам та іх синкам ? Невже вони всі виіхали та сидять по закордонах ? Чи мають захищати Украіну лише звичайні прості хлопці?”,

” Викрутилися. Краще б налагодили за 30 років єдину базу військовозобов’язаних. А то одне відділення не знає, що робить інше. Якщо людина пішла на фронт і вже більше року – то не дитині маленький треба вручати повістку, з відмазкою “просто написали телефон…”. Треба спочатку всі бази свої внутрішні проаналізувати, щоб сорому на всю країну не мати”, – пишуть у коментарях українці.

Джерело: ТСН .