У Тверській області РФ розбився літак Пригожина: на борту був також засновник ПВК “Вагнер” Уткін. Фото і відео (оновлюється)

Новини

В Росії у Тверській області розбився бізнес джет. За попередніми даними, впав літак, який належить Євгену Пригожину.

Про це пишуть росЗМІ. news.obozrevatel.com

Зазначається, що аварія сталась у Бологівському районі Тверської області, за 15 кілометрів від авіабази Хотилове.

За інформацією російських ЗМІ, розбився літак Embraer ERG 135 з бортовим номером RA-02795. Він належить Євгену Пригожину.

Як повідомив канал “вагнерівців” GREY ZONE, бізнес джет був збитий вогнем із ППО у відомстві МО РФ у Бологівському районі Тверської області.

У збитому літаку серед пасажирів значився Євген Пригожин, повідомили у Росавіації. За непідтвердженою інформацією, на борту літака був також засновник ПВК “Вагнер” Дмитро Уткін.

В мережі показали кадри падіння літака та фото розбитого бізнес джета.

У Тверській області РФ розбився літак Пригожина: на борту був також засновник ПВК "Вагнер" Уткін. Фото і відео (оновлюється)

За інформацією російських паблік, літак Євгена Пригожина летів з боку Підмосков’я.

Наразі на місці падіння виявлено тіла 4 загиблих. Загалом у літаку було 10 осіб – 7 пасажирів та 3 члени екіпажу.

Водночас російський ресурс Readovka вказує, що повідомлення про смерть Євгена Пригожина та командира “Групи Вагнера” Дмитра Уткіна наразі передчасні. Зазначається, що інформацію про їхню загибель неможливо на цей час перевірити.

Євген Пригожин міг перебувати на іншому літаку. Пригожин нібито реєструвався на один борт, а в цей час сідав на інший літак. Раніше з метою конспірації бізнесмен регулярно всіх заплутував.

Російські ЗМІ, посилаючись на Росавіацію, також повідомили, що другий літак Пригожина Embraer ERJ-135BJ “Legacy 650” з бортовим номером RA-02748 летів слідом за розбитим, але після повідомленні про падіння першого розвернувся над Москвою і направився до аеропорту.

новина доповнюється…