У ЗСУ озвучили нові першочергові цілі росіян: попередні всі провалені

Новини

Російське військово-політичне керівництво поставило перед окупаційною армією РФ нові цілі у війні проти України. Цього разу пріоритетом визначене повне захоплення Луганської та Донецької областей, далі – завершення окупації Запоріжжя.

Усі попередні “цілі” Росія в Україні вже успішно провалила. Про це в ефірі національного телемарафону заявив речник Східного угруповання військ Сергій Череватий. war.obozrevatel.com

“Після того, як ворог зазнав невдач в стратегічних планах, не зміг взяти Київ, зазнав поразок на Харківському, Лиманському, і Херсонському напрямках, йому залишається на тактичному рівні здобувати якісь перемоги. Так як протягом всієї війни і навіть раніше одним із наративів російської пропаганди звучало “звільнення народу Донбасу”, невідомого нікому раніше, то зрозуміло, що вони хочуть вийти на адмінкордони Луганської та Донецької областей. І відтак, якщо би вони вийшли на ці кордони, вони би і далі захотіли захопити повністю Запорізьку область”, – пояснив він.

Однак, на нещастя окупантів, на захисті української землі продовжують стояти українські воїни. І вони не лише не дають загарбникам просуватися вперед, а й успішно відбивають раніше окуповані території.

“Звичайно, що це вимагає зосередження наших зусиль. Більше того, у Луганській області ворог вже терпить поразку. Вже 12 населених пунктів під українським прапором. І багато в чому там ініціатива за нами”, – розповів речник Східного угруповання військ.