У ЗСУ заявили, що створили “сітку сmерті”, якій окупанти не можуть протистояти

Новини

Тактика українських військових забезпечує знищення ворога на дальніх дистанціях.

Українські військові застосовують “вогневий кулак”, який містить всі засоби ракетно-артилерійного ураження, що дозволяє ефективно знищувати російських агресорів.  ТСН

Про це заявив тимчасово виконуючий обовʼязки Головного управління бойових ударних систем Генерального штабу ЗСУ полковник Сергій Баранов, передає Military Media Center.

Він заявив, що західні партнери України стверджують про створення українцями надзвичайного “кілнету”, або як ще називають “Сітки смерті ЗСУ”.

“Йдеться про те, що ми навчилися комплексним вогнем усіх засобів ракетно-артилерійського ураження забезпечувати успішний наступ піхоти. За статистикою, до 80% втрат росіян у бойовій техніці й живій силі – це наша робота”, – сказав Баранов.

Він зазначив, що українські артилеристи та ракетники взаємодіють з іншими засобами ураження — включно з авіацією.

Баранов пояснив, що завдяки західним високоточним ракетно-артилерійським системам українські захисники змогли скомбінувати та створити “вогневий кулак”, який бʼє дуже потужно та на великі відстані. Баранов зазначив, що ворог нічого не може протиставити такому ураженню і навіть не взмозі проводити контрбатарейну боротьбу.

“Ми не чекаємо відкриття вогню артилерії противника, а завчасно виявляємо його і знищуємо їх ще до того, як вони будуть готові завдати удару. Робиться це ювелірно, щоб не постраждали ані наші війська, ані мирне населення й об’єкти інфраструктури. Нашу “далекобійку” ворог не дістає, а ми їх — так”, – сказав він.