“Удар по іміджу Росії”: Кремль почав загрожувати війною ще одній країні

Новини

Експерт розповів, як Росія почала погрожувати війною ще одній країні через загрозу арешту Путіна.

У серпні має відбутися саміт БРІКС, на який Путін відмовився їхати з огляду на ордер Міжнародного суду на його арешт. Проте в Кремлі заявили, що президент РФ братиме участь у відеозв’язку, а до ПАР на саміт поїде Лавров. Як виявилося, Путіна сторона, що приймає, просила не їхати на саміт, оскільки є загроза, що його заарештують. При цьому Кремль погрожував ядерним ударом або війною країні, яка посміє заарештувати російського диктатора. politeka.net

Про це в ефірі телеканалу “Прямий” розповів експерт із питань міжнародної політики, політолог Раміз Юнус.

За його словами, спочатку було зрозуміло, що Путін не поїде на саміт БРІКС, бо боїться. Він може собі дозволити візити лише туди, де сам контролює ситуацію, де є російські військові бази.

А тут же йде війна, є ордер на арешт. Подивитися на географію, де Південна Африка знаходиться і на всій цій території, туди ж ще доїхати треба. Так що тут удар по іміджу Росії звичайно, однозначно удар престижу Росії. Адже в нинішній ситуації країна, постійний член Ради безпеки, ядерна держава, і її лідер не так вільний пересуваннях на цій планеті. То яка ж це наддержава”, – каже Раміз Юнус.

Путін

За його словами, навіть країни лояльніші до Росії, які входять до одного політичного блоку з Росією, і ті остерігаються Путіна, як небажаної персони. Як зазначив політолог, швидше за все, президент Бразилії радіє, що БРІКС цього року проходить не в його країні. Бо тоді йому довелося приймати рішення про арешт Путіна або відмовляти його їхати на саміт.

“У будь-якому випадку це неподобство. Це неподобство для БРІКС, це для самого Кремля, для громадської думки і всередині Росії зокрема. Ну, де ж ми такі круті, чому ми сьогодні не можемо нічого собі таке дозволити, нам говорять і ось ми змушені з цим зважати”, – каже експерт.