“Удари будуть дуже потужними для того, щоб було зруйновано систему”: названо два українські міста, по яких Путін найближчим часом завдасть масованих ударів

Новини

На сьогоднішній день у Путіна немає жодного стратегічного успіху у війні з Україною. На фронті він не досягне успіхів ні зараз, ні в найближчому майбутньому. Єдина його перевага – це наявність балістичних та надзвукових ракет типу “Кинджалів” та “Х-22”, за допомогою яких він планує й надалі руйнувати українські міста та розхитувати систему народно-господарського комплексу України.

Цілком ймовірно, що найближчим часом Путін завдасть потужних ударів по Києву та Львову, і цьому є логічне пояснення.

Про це повідомив український політолог та економіст Олег Соскін в інтерв’ю Едураді Глезе.

Зазвичай масовані удари Путін приурочує до якихось історичних подій або організовує їх як помсту за власні програші та приниження. Виходячи з цієї логіки, 29 березня може бути завдано масованого ракетно-дронового удару по Києву, який, власне, вже був апробований 9 березня.

“Привід – це Лавра та Московський патріархат. Виселення представників УПЦ МП із Лаври відбудеться саме цього дня”, – пояснив Соскін.

Але також політолог спрогнозував удар по Львову, бо це місто знаходиться поряд із польським Жешувом, через який їдуть усі представники Заходу, потім перетинаючи Львів. Постачання озброєнь і боєприпасів йдуть теж цією гілкою. Крім того, Путін неодноразово говорив, що Львів – це гніздо українських нацистів.

“Удари по Києву та Львову будуть дуже потужними для того, щоб було зруйновано систему. Найнебезпечніше – це, звичайно, удар по Києву. Я думаю, що Путін погодив це з Сі Цзіньпіном виходячи з того, що якраз перед його від’їздом почалися так звані пробні нічні удари по Києву та Одесі”, – зазначив Соскін.

Джерело