Удари по Кримському мосту: експерт розповів, як Путін збирається захищати переправу

Новини

Удари ЗСУ Кримським мостом показали, що це вразлива мета, тому Путін спробує посилити захист переправи.

Другий серйозний приліт від ЗСУ по Кримськиму мосту продемонстрував, що цей стратегічний об’єкт і справжнє дітище Путіна має вразливість. Тому диктатор має намір посилити захист переправи. politeka.net

Про це в ефірі “ТСН” розповів військовий експерт Петро Черник.

Зазначимо, що днями Путін заявив про якусь секретну спробу, як можна захистити Кримський міст. За словами експерта, диктатор усіма силами захищатиме переправу, є як мінімум три способи це зробити.

“Перше – вони будуватимуть так звані морські перешкоди. Є такі невеликі понтони або великі з додатковими жердинами та сіткою, щоб знизу у воді закривати прохід потенційних підводних безпілотних ударних суден, а також надводні. Ущільнюватимуть протиповітряну оборону. На цю хвилину в Криму мережа зенітно-ракетного прикриття щільніша, ніж над Москвою. І посилюватимуть радіоелектронну боротьбу”, – розповів Петро Черник.

Чорне море, Кримський міст, скріншот: YouTube

Як зазначає експерт, найбільша перемога для нас буде, коли Кримський міст піде під воду.

“Потрібно, щоб він упав, і не в одній секції, а хоча б кілька секцій, а ще краще кілька сотень метрів секції. Це дуже складне завдання, адже міст 18 км, і справді це дуже символьне явище, бо це дітище путінської епохи”. І він буде робити все можливе, щоб захистити його якнайкраще. Але ми не маємо жодного сумніву, що рано чи пізно будуть обчислені всі необхідні алгоритми та моменти для його повного затоплення. Це питання лише часу та обставин, коли це станеться”, – підсумував Петро Черник.