Удари по Кримському мосту, коли ВСУ чекатиме на півострові: “До поля бою в Криму ще…”

Новини

Військовий експерт Олександр Мусієнко розповів, що означають удари Кримським мостом і коли чекати захисників на півострові

Військовий експерт Олександр Мусієнко розповів, що означають удари по Кримському мосту і коли чекати на ЗСУ в Криму. Про це фахівець висловився на “Фабриці новин”.

“Теоретично так, можна так сказати, але до поля бою в Криму ще не один тиждень і не один місяць. Потрібно розуміти, що це все-таки операції, які спрямовані на зменшення логістичного потенціалу ворога. Тобто, ми вишукуємо ті об’єкти, які можна дістати, це раз. півдні, можливо, і на сході”, – розповів експерт.

Фахівець додав, що в такому разі логічно, щоб зменшувати логістичний потенціал російських військ, який ворог може використати, свою перевагу в артилерії та інших засобах. Тому ми використовуємо ті можливості, які дозволяють завдати істотних збитків росіянам. І для того, щоб говорити про якусь підготовку щодо утворення плацдарму в Криму, нам потрібно зменшити російський потенціал в артилерії для початку і це завдання, яке зараз виконується.