Удари по Криму і формування поля бою: стало відомо, коли ЗСУ увійдуть на півострів

Події

Удари по Криму, які посилилися останніми тижнями – це формування поля бою, вже за місяць Збройні сили України можуть увійти на півострів.

Про це в ефірі ZAXID.NET розповів військовий експерт Роман Світан.  politeka.net

За його словами, зараз можна спостерігати форми, що формують, йде формування поля бою в Криму, і це видно щодня. ЗСУ щодня завдають ударів по військових об’єктах росіян у Криму, незважаючи на спроби ППО окупантів збивати повітряні цілі.

“Ну от у цій боротьбі відбувається така позитивна динаміка для нас. Ми все ж таки знищуємо достатню кількість військових об’єктів. А це вже якраз каже, що почалося ось це формування, а воно відбувається десь за місяць-півтора-два до заходу основних сил. Тобто це те, про що говорить Буданов. Ну так, це десь кінець серпня, ну брутально кажучи, вересень місяць планується захід у Крим”, – каже Роман Світан.

За словами експерта, технічно це можливо після форсування Дніпра. Нині це можна зробити у будь-якій точці, бо зараз уже кілька сотень кілометрів відкрилося.

“Можна форсувати Дніпро і дном Каховського водосховища, там відкрилися дороги. Тобто кілька сотень кілометрів херсонського напрямку з будь-якої точки практично форсування можливе, особливо з південного напрямку Херсона. Там практично немає лінії оборони, росіяни вже не встигають їх відбудувати, оскільки після підриву вони просто не розрахували. Після підриву та сходу води там не зовсім зручна зараз місцевість для того, щоби можна було серйозну лінію оборони відбудувати”, – каже експерт.