Укpаїнці довго на це чекали! Стало відомо що буде із затpиманими священниками УПЦ (МП)

Новини

У розвідці розглядають варіант обміну полонених українців на затриманих під час обшуків священників УПЦ (МП).

Про це розповів представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов.

За словами Юсова, українська сторона буде використовувати усі найменші можливості, аби обміняти полонених громадян України.

“На прикладі великого обміну і долі Віктора Медведчука Україна показала, що готова демонструвати найбільш креативні підходи, щоб повертати своїх громадян додому. Найменші можливості, які для цього будуть з’являтися — і формальні й неформальні, і публічні й непублічні, і відкриті й закриті — ми точно будемо використовувати”, — розповів Андрій Юсов.

Зазначимо, що правоохоронці по всій Україні проводять масштабні обшуки та перевірки у приміщеннях Української православної церкви.

Це сталося після скандалу у Києво-Печерській лаврі, де прихожани виконували пісню, яка прославляла Росію.

На місцях знаходили велику кількість антиукраїнських матеріалів, літературу, готівку та інші речі. Нагадаємо, що у Путіна відреагували на обшуки у Києво-Печерській лаврі.

Обшуки у Києво-Печерській лаврі – це війна України з Російською православною церквою. Таку заяву зробив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков.

Вранці 22 листопада СБУ проводила контррозвідувальні заходи на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври у Києві.

У прес-службі повідомили, що ці заходи відбуваються спільно з Нацполіцією та Нацгвардією у рамках системної роботи СБУ щодо протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні.

Джерело