Україна ймовірно отримає потужну зброю від Німеччини з дальністю 500 кілометрів – німецькі ЗМІ

Новини

Джерела повідомляють, що федеральний уряд Німеччини готується оголосити про постачання Україні крилатих ракет “Таурус”.

Уряд Німеччини готується оголосити про постачання крилатих ракет Taurus (дальність – 500 км) до України найближчим часом.

Про це повідомляє німецьке видання T-Online із посиланням на власні джерела.

Журналісти зазначають, що тиск громадськості та чиновників на федеральний уряд ФРН із метою передачі німецьких крилатих ракет в Україну максимально посилився.

За інформацією T-online, рішення може бути прийняте та оголошене найближчим часом.

Останнім часом, окрім опозиції у ФРН, дедалі більше політиків із правлячих коаліційних партій закликають передати Україні керовані ракети “Таурус”.

Проте досі канцелярія мовчала.

Міністр оборони Борис Пісторіус (СДПН) заявив кілька днів тому, що доставка Taurus “не є нашим головним пріоритетом зараз”.

“Мабуть, позиція змінилася, тому що тепер рішення здається неминучим”, – пишуть журналісти видання.

Як стало відомо з кіл СДПН (Соціал-демократична партія Німеччини), федеральний уряд хоче “швидко” оголосити про постачання Україні крилатих ракет “Таурус”.

Канцелярія зараз працює над рішенням зі Сполученими Штатами, найважливішим партнером Німеччини по Альянсу та найбільшим прихильником України.

Як можна дізнатися з кіл правлячих партій, ВПС також дали “зелене світло” на постачання німецької зброї Taurus.

Минулого тижня канцелярія канцлера попросила міністерство оборони Німеччини представити шаблон, у якому узагальнюються найважливіші факти про Taurus: наявність у збройних силах Німеччини, ризики та ефективність зброї.