“Україна не віддасть Бахмут” – Зеленський

Новини

Здавання міста відкриє шлях на Краматорськ і Слов’янськ.

Україна не може здати Бахмут, тому що це розширить фронт і дасть росіянам шанс захопити більше українських територій.

Про це президент України Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю Al Arabia.  tsn.ua

Він сказав, що якщо Росія захопить Бахмут, то отримає трамплін для наступу на два великі міста в Донецькій області.

“Ми не можемо відмовитися від Бахмута, тому що це розширить фронт і дасть російським військам шанс захопити більше наших земель”, — сказав глава держави.

Щодо заяв деяких аналітиків про те, що місто не має великого стратегічного значення, Зеленський запропонував їм відвідати Бахмут, щоб вони могли зрозуміти, що може статися у разі його падіння.

Під час інтерв’ю Зеленський подякував союзникам за підтримку, але зазначив, що їхня допомога – то невисока ціна за те, аби не пустити Росію далі.

“Наша армія готується, і ми робимо все можливе, щоб зробити її сильнішою”, — наголосив він.

Ситуація на фронті

За даними Генштабу, російські окупанти зосереджують основні зусилля на веденні наступальних дій на Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Там Сили оборони України за добу відбили понад 60 атак противника. Найзапекліші бої зараз тривають за Бахмут та Мар’їнку.

Речник Східного угруповання військ Сергій Череватий 15 квітня розповідав, що у Бахмуті тривають тяжкі бої. Попри втрати, російські війська понад усе хочуть захопити його. Українські військові роблять усе, щоб сточувати боєздатність окупантів, вибивати силу та моральний дух.