Українець втік до Польщі, але там його знайшли: чим йому все закінчилося

Новини

Рішення про покарання втікача було ухвалене Яворівським районним судом Львівської області.

У Львівській області чоловіка, який незаконно вибрався до Польщі, повернули України. Польські прикордонники затримали його на кордоні, попри його спробу втекти. Чоловіка дома чекав суд через його незаконну втечу за кордон.

Рішення про покарання втікача було ухвалене Яворівським районним судом Львівської області.

Згідно з вироком, у вересні 2023 року українець нелегально перетнув українсько-польський кордон у компанії інших осіб та намагався втекти до Польщі. Він дістався польського села Кровиця Сама.

В Польщі прикордонники затримали чоловіка у селі Кровиця Сама Любачівського повіту Підкарпатського воєводства. Йому пред’явили звинувачення у незаконному перетині українсько-польського кордону.

На території України чоловіку пред’явили звинувачення за ч.2 ст.204-1 КУпАП. У суд він не з’явився, але у своєму письмовому зізнанні визнав свою вину та висловив розкаяння.

За матеріалами судової справи, поляки депортували чоловіка назад, оскільки українські правоохоронці склали на нього протокол про адміністративне затримання. Яворівський районний суд Львівської області визнав чоловіка винним у незаконному перетині кордону та оштрафував його на 8500 гривень, а також встановив судовий збір у розмірі 536 гривень.

Джерело: ТСН.