Українець захотів нажитися на допомозі для ЗСУ: під час обшуків у нього знайдено чимало цікавого

Новини

За такими незаконними діями обвинуваченому загрожує до 12 років позбавлення волі.

У Київській області судитимуть мешканця Обухівського району. Його обвинувачують у намаганні збагатитися за допомогою гуманітарної допомоги. Чоловік отримав від благодійників реанімобіль для потреб Збройних Сил України, а потім розмонтував його, щоб продати запчастини. Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини.politeka.net

За даними розслідування, 41-річний підсудний отримав від благодійного фонду автомобіль швидкої допомоги, обладнаний медичним обладнанням, призначений для ЗСУ.

Він перевіз реанімобіль до свого місця проживання та розібрав його на окремі запчастини з метою подальшої продажу. За експертними оцінками, вартість такого автотранспорту становить понад 760 тисяч гривень.

Під час обшуків у чоловіка виявили акт прийому-передачі, який підтверджував передачу реанімобіля, гербову печатку та автомобіль швидкої допомоги. Слідство в цій справі завершилося, а обвинувальний акт буде передано до суду для розгляду по суті. За такими діями обвинуваченому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Крім цього, на території Київської області розглядається справа щодо учасників організованої злочинної групи, які обвинувачуються в незаконному відчуженні гуманітарної допомоги, призначеної для задоволення потреб Збройних Сил України. Підозрювані незаконно апропріювали товари та благодійні внески на суму майже 800 тисяч гривень.